Promocje
Pellet Kukurydziany 100% Corn 5kg 8mm
Pellet Kukurydziany 100% Corn 5kg 8mm
59,00 zł 44,00 zł
szt.
Łóżko Karpiowe z Śpiworem Sonik SK-TEK 5 Season Sleep System
Łóżko Karpiowe z Śpiworem Sonik SK-TEK 5 Season Sleep System
1 899,00 zł 1 499,00 zł
szt.
Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Łowisko Zielona Wyspa

Łowisko Zielona Wyspa

NOWO POWSTAJĄCE ŁOWISKO ZIELONA WYSPA ZLOKALIZOWANE JEST WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI POLSKI, W POWIECIE LUBELSKIM, GMINIE NIEMCE. ZBIORNIK WODNY ZNAJDUJĄCY SIE 15 KM OD LUBLINA POWSTAŁ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH NA SKUTEK PRAC ZWIĄZANYCH Z  WYDOBYWANIEM KRUSZYWA.

Teren całego wyrobiska położony jest w sąsiedztwie Lasów Kozłowieckich, z dala od zabudowań i dróg publicznych. Czterohektarowe łowisko to niewielka cześć całej kopalni na której dalej trwają prace wydobywcze, dzięki czemu łowisko z czasem zostanie wielokrotnie powiększone. Zielona Wyspa otoczona jest wysokimi skarpami porośniętymi drzewami, co daje niesamowity klimat.

Powierzchnia wody wynosi 3,5 hektara i ma kształt litery Y, w środku której znajduje się wyspa z przygotowanymi stanowiskami, które zadowolą zarówno miłośników karpiarstwa jak i spinningistów. Nie jest to typowa wanna z rybami, ponieważ dno zbiornika ma zróżnicowaną głębokość, która waha się od 1 metra do nawet 8 metrów.

Pod wodą występują liczne górki jak i zatopione drzewa, korzenie, duże kamienie czy inne podwodne przeszkody powstałe podczas eksploatacji żwirowni. Brzegi porośnięte są trzciną, pałką wodną, a nad wodą zwisają gałęzie drzew i krzaki. Te wszystkie czynniki sprawiają, że łowisko jest chętnie odwiedzane przez różne gatunki ptaków. Najstarsze ryby trafiły do wody pod koniec lat dziewięćdziesiątych i były to karpie, amury, szczupaki, tołpygi, sandacze, karasie, płotki, liny i okonie. W późniejszym czasie zbiornik był wielokrotnie zarybiany i bacznie pilnowany, dzięki czemu teraz możemy cieszyć się ogromnymi okazami ,które są bardzo silne i w większości przypadków pierwszy raz kute. Tak naprawdę nikt jeszcze do końca  nie wie co kryje ta tajemnicza woda, ponieważ bardzo wąska grupka ludzi, wyznających zasadę „złów i wypuść” miała okazje spróbować sie z nią zmierzyć.

Łowisko Zielona Wyspa

Na łowisku znajduje się 5 stanowisk z dostępem do prądu z czego 3 usytuowane są na wyspie. Każde stanowisko może pomieścić od 2 do 4 łowiących i ma jasno określoną strefę łowienia. Osoby korzystające z łowiska mają do dyspozycji zaplecze sanitarne, parking, miejsca do grillowania czy łódkę. Miłośnicy rodzinnego wędkowania mogą skorzystać również z domku w pełni wyposażonego oraz przyczepy kempingowej. Obiekt jest monitorowany całodobowo, co daje poczucie bezpieczeństwa. Będąc choć raz nad tą przepiękną i urokliwą wodą długo zostaniemy pod jej wrażeniem i z pewnością odwiedzimy ją ponownie.

Łowisko Zielona Wyspa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl